Privatumo politika

ŠviečiantysDažai.lt privatumo politika

1. Registruodamiesi mūsų el.parduotuvėje ŠviečiantysDažai.lt Jūs sutinkate, kad tvarkant el.parduotuvę ŠviečiantysDažai.lt, fiksuojant sutrikimus serverio darbe, identifikuojant lankytoją, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. Taip pat naudojame „slapukus“ (angl. „cookies“), kas leidžia pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį ir išsaugoti parinkčių istoriją.

Slapukai – tai maži failai, kuriuos siunčia ir Jūsų kompiuteryje išsaugo svetainės, kuriose Jūs lankotės. Slapukai išsaugomi Jūsų naršyklės failų kataloge. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, pagerintų Jūsų, kaip vartotojo, patirtį leisdamas „įsiminti“ Jus ir Jūsų individualius nustatymus, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.

Kaip ir daugelis kitų bendrovių, mes savo interneto tinklalapyje naudojame slapukų (cookies) technologiją. Šie slapukai gali mums parodyti, ar jau esate lankęsi mūsų tinklalapyje, ar tai yra jūsų pirmas apsilankymas ir kokią medžiagą žiūrėjote mūsų tinklalapyje. Mūsų naudojami slapukai nekaupia jokios jūsų asmenį identifikuojančios informacijos ir nesuteikia mums galimybių su jumis susisiekti; be to, jie neišgauna jokių duomenų iš jūsų kompiuterio. Turėtumėte žinoti ir tai, kad mes renkame tam tikrus duomenis apie mūsų tinklalapio naudojimą, pavyzdžiui, tam tikrų tinklalapio dalių lankytojų skaičių ir apsilankymo dažnumą. Šie duomenys naudojami tik bendrai, jie neturi jokios asmenį identifikuoti leidžiančios informacijos.

El.parduotuvė ŠviečiantysDažai.lt naudoja tiek būtinuosius (svetainės veikimą užtikrinančius ar naudojimąsi ja palengvinančius) slapukus, tokius kaip filtravimo nustatymų ar prisijungimo prisiminimo, tiek ir analitinius slapukus. Iš analitinių slapukų naudojami „Google Analytics“ įrašomieji slapukai. Jie įrašomi naudojantis „Google Analytics“ – Google, Inc. (toliau – Google) teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Minėti analitiniai slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti lankytojų skaičių, pamatyti, kaip lankytojai juda svetainėje jos naudojimosi metu. Visa tai mums padeda tobulinti svetainės veikimą. Slapukų gauta informacija apie Jūsų naudojimąsi šia interneto svetaine – standartinė vartotojų nustatymų informacija ir anoniminė informacija apie lankytojo elgesį – bus perduota ir saugoma Google. El.parduotuvė ŠviečiantysDažai.lt nenaudoja ir jokiai trečiajai šaliai neperduoda statistinės analizės priemonės tam, kad atsektų ar rinktų bet kokią informaciją, leidžiančią nustatyti šios svetainės lankytojų tapatybę. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.

2. El.parduotuvės ŠviečiantysDažai.lt renka ir toliau tvarko šiuos Jūsų asmens duomenis, kuriuos Jūs patys pateikiate, registruodamiesi ir (ar) užsakydami prekes el.parduotuvėje ŠviečiantysDažai.lt arba užsisakydami prekes kitu būdu: vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono nr., duomenys, susiję su prekių pristatymu, pvz., prekė ir jos užsakymo detalės, sąskaitų numeriai, sąskaitų išrašymas, mokėjimų detalės, informacija apie sutikimą ir nesutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais, slaptažodžiai, bet kokie kiti duomenys, kuriuos Jūs pateikiate papildomai savo iniciatyva, registruodamiesi ir (ar) užsakydami prekes ar valdydami užsakymus. Pateikdami asmeninę informaciją, Jūs sutinkate ir leidžiate naudoti ir tvarkyti šią informaciją ir duomenis pateikiant Jums informaciją, norint susisiekti su Jumis verslo reikalais ar vidinei statistikai tvarkyti. Kliento prisijungimo į el.parduotuvės ŠviečiantysDažai.lt asmeninę paskyrą slaptažodis įvedamas tik specialioje formoje, saugomas užkoduotas duomenų bazėje ir Jūs patys atsakingi už jo slaptumo išsaugojimą bei įsipareigojate neperduoti tretiems asmenims.

El.parduotuvė ŠviečiantysDažai.lt tvarko aukščiau nurodytus Jūsų asmens duomenis šiais duomenų tvarkymo tikslais: užsakymų apdorojimui ir administravimui, Bendrovės klientų identifikavimui Bendrovės informacinėse sistemose, registruojantis Svetainėje bei prisijungiant prie savo paskyros, su prekių užsakymu susijusių buhalterinių dokumentų tvarkymui, susisiekimui su Jumis dėl sutartinių įsipareigojimų vykdymo, tiesioginės rinkodaros tikslais (tik turint duomenų subjektų išankstinius sutikimus).

El.parduotuvės ŠviečiantysDažai.lt klientų asmens duomenys el. prekybos sistemoje saugomi 5 (penkerius) kalendorinius metus nuo paskutinio aktyvaus užsakymo pateikimo arba nuo registracijos dienos, jei nebuvo pateikta jokių užsakymų. Praėjus šiam neaktyvumo laikotarpiui, kliento asmens ir užsakymų duomenys pašalinami iš duomenų bazės ir norint pateikti naujus užsakymus reikės užsiregistruoti iš naujo.

Apie el.parduotuvės ŠviečiantysDažai.lt apie lankytojus ir jų užsakymus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo, tvarkomi laikantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo. Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tik tuo atveju, jei mums reikėtų su juo susisiekti. Lankytojų el. pašto adresai gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais, tik tuo atveju, jei klientai patys užsiregistruoja ir patvirtina pageidavimą gauti reklaminę informacija.

Norint susipažinti su el.parduotuvės ŠviečiantysDažai.lt duomenų bazėje kaupiama informacija apie Jus ir Jūsų užsakymus, prašome prisijungti prie savo paskyros ir pasirinkti punktus „kliento duomenys“ bei „užsakymų istorija“. Taip pat, nesant galimybės patiems pasitikrinti internetu mūsų turimos informacijos apie Jus, kaip nustato ADATĮ 25 straipsnis, duomenų subjektas, pateikdamas duomenų valdytojui ar duomenų tvarkytojui asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kam teikiami. Duomenų valdytojas, gavęs duomenų subjekto paklausimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo, privalo atsakyti, ar su juo susiję asmens duomenys yra tvarkomi, ir pateikti duomenų subjektui prašomus duomenis ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo duomenų subjekto kreipimosi dienos. Duomenų subjekto prašymu tokie duomenys turi būti pateikiami raštu. Neatlygintinai tokius duomenis duomenų valdytojas teikia duomenų subjektui kartą per kalendorinius metus.

Esant būtinybei visiškai panaikinti savo paskyrą ir užsakymų istoriją el.parduotuvėje ŠviečiantysDažai.lt, prašome apie tai informuoti nurodytu kontaktuose el.pašto adresu arba kreiptis asmeniškai, sutarus dėl susitikimo nurodytais tel. numeriais.

Jei iškilo klausimų dėl privatumo ir asmens duomenų apsaugos politikos el.parduotuvėje ŠviečiantysDažai.lt, maloniai prašome susisiekti el. paštu: info@svieciantysdazai.lt arba skambinti tel. Nr. +370 67221144; +370 63614112


Supratau

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su ŠviečiantysDažai.lt privatumo politika. Daugiau informacijos..